Napsali o nás

 

Jak je velmi dobře známo, Češi jsou národem pivařů, a proto pro nás není překvapením, že jsme již brzy od prvních distribucí našeho probiotického piva neunikli pozornosti médií. Rozhodli jsme se proto s Vámi sdílet veškeré recenze a články o našem unikátním produktu – zdravém pivu s probiotiky! 

Jak vůbec první probiotické pivo v Evropě vzniklo a kdo za výrobou stál? Nečekaná symbióza soukromého pivovaru a společnosti AQM s týmem brněnských mikrobiologů má za následek vznik zcela nového typu pěnivého moku - piva s přídavkem probiotických kultur. Uvařili ho výzkumníci v nápojářském oboru ve spolupráci s moravskými mikrobiology. Partnerem pro další rozvoj unikátní technologie je Vysoké učení technické v Brně. 

Jako první si nás všiml v polovině února 2018 zpravodajský portál Novinky.cz a ve svém článku se zaměřil zejména na efektivitu a pozitivní účinky konzumace našeho probiotického piva. Bavíme-li se o denní konzumaci v malém množství neboli jednom malém pivu pro ženy a jednom velkém pivu pro muže, podporuje probiotické pivo správnou funkci metabolismu díky vysokému obsahu vitamínu B. Portál Novinky.cz popisuje na základě rozhovoru s vedoucím týmu biologů RNDr. Petrem Ryšávkou ze společnosti Pharmaceutical Biotechnology, která se podílí na vývoji probiotického piva, také náš úspěšný technologický postup imputace přátelských probiotických bakterií do piva tak, aby jich i na konci exspirace zbylo v každém půllitru minimálně sto miliónů.

Brzy nato vyšel o našem celosvětovém prvenství také článek v on-line časopisu Blesk, ve kterém autor kromě zmínění pozitivních účinků probiotického piva na lidský organismus, vyzdvihuje náš úspěch zachování typické chuti piva bez jakýchkoliv nepříjemných pachutí.

Napsali o nás také článek v populárně-vědeckém časopisu 21. století, ve kterém zmiňují příznivý účinek našeho probiotického piva na lidskou imunitu a při léčbě trávicích problémů. Díky konzumaci pouhého jednoho ležáku denně potící brzy konzument posílení odolnosti proti nemocem.

Pozadu nezůstal ani portál pro dámy PrimaŽena, který o našem pivu s přídavkem probiotik v březnu 2018 zveřejnil příspěvek, ve kterém zmiňuje nečekanou spolupráci soukromého brněnského pivovaru s týmem brněnských mikrobiologů ze společnosti Pharmaceutical Biotechnology v čele s RNDr. Petrem Ryšávkou, Masarykovou univerzitou, Vysokým učením technickým v Brně a Akademií věd České republiky.

Za zmínku stojí také články z portálů iLuxus a on-line magazínu Žena-IN, ve kterých autoři podtrhují význam probiotik pro lidský organismus a blahodárné účinky probiotického piva na lidský metabolismus.

Za veškerou medializaci našeho produktu a Vaši přízeň srdečně děkujeme, Vašeho zájmu si neskutečně vážíme a motivuje nás k dalšímu vývoji a vylepšování produktu. Aktuálně nabízíme výhodné startovací balíčky s probiotickým pivem s dopravou zdarma. Součástí startovacího balíčku jsou dva kusy světlého ležáku s probiotiky - pasterovaný a nepasterovaný. Vyzkoušejte naši novinky na trhu!